СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

Із 15 лютого синоптики прогнозують потепління й опади

Дата: 13-02-2018, 14:38.

Із 15 лютого синоптики прогнозують потепління й опади Черкащина знаходиться між двома баричними утвореннями: холодним антициклоном на сході та системою теплих середземноморських циклонів. Залежно від активності тієї чи іншої системи й змінюється погода у нашому краї. Так, ще завтра холодна повітряна маса зумовить погоду без істотних опадів, але з морозами: вночі до 6−8º, вдень до 0−2º. Східний слабкий вітер та підвищена вологість повітря додаватимуть відчуття холоду. Із 15 лютого очікується чергова порція тепла та опадів. Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

Морозна погода потребує більш теплого одягу, але зменшує розповсюдження інфекційних захворювань. Часті погодні зміни, переходи температури повітря через 0º обумовлюють нестійкий та особливо небезпечний льодостав на річках і водосховищах.

Теги: черкаси, черкаська область, синоптики, прогноз, погода, опади, гідрометцентр


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o