КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Ансамбль народної пісні «Ярославна» запрошує на ювілейний концерт

Дата: 13-02-2018, 18:34.

Ансамбль народної пісні «Ярославна» запрошує на ювілейний концерт 17 лютого о 16:00 у міському Будинку культури ім. І. Кулика відбудеться ювілейний концерт ансамблю народної пісні «Ярославна». Вхід вільний. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі Черкаської міської ради.

У 2008 році в Черкаському міському Будинку культури ім. І.Кулика свій творчий шлях розпочав яскравий колоритний ансамбль народної пісні «Ярославна», який відразу став улюбленцем широкої маси глядачів.

В єдиний колектив п’ятьох професійних музикантів і вокалістів привела та об’єднала велика любов до української народної пісні.

Родзинкою ансамблю є те, що кожен із учасників колективу майстерно володіє кількома музичними інструментами, чудовим вокалом і професійним аранжуванням. Тож кожну пісню виплекано, наче улюблену дитину, заради якої ні серця, ані сил не жаль.

Учасники ансамблю «Ярославна» − люди творчі й багатогранні. Талант кожного з них викликає щире захоплення.

Репертуар колективу насичений і різноплановий − базується на основі джерел великої української спадщини. За роки свого існування ансамбль «Ярославна» напрацював близько 200 вокально-інструментальних творів, серед яких є українські народні пісні, щедрівки, колядки, веснянки, купальські обрядові пісні, музичні твори та пісні відомих композиторів.

Ансамбль народної пісні «Ярославна» є постійним учасником міських культурно-масових заходів, концертів, обласних та міських фестивалів. Зокрема на 4 міжобласному екологічному фестивалі-конкурсі українського естрадного мистецтва «Мости над Россю» − ансамбль отримав почесну нагороду «Гран Прі» ( 2009 р.). Ансамбль «Ярославна» − лауреат фестивалю мистецтв України в рамках Загальнодержавної виставкової акції «Барвиста Україна (18-21. 08. 2009р.) Колектив часто виступає з шефськими концертами на різних підприємствах міста, у військових частинах в зоні АТО, дитячих будинках, медичних установах, парках та відкритих майданчиках .

Колектив знають і люблять не тільки в місті Черкасах та за його межами. Ансамбль «Ярославна» став відомим і у різних містах Фінляндії, де колектив уже двічі побував з творчим візитом (2008−2009р.р.), та взяв участь у фестивалі «Дикая неделя в Карвии» у 2009 році. Тож українські пісні полонили серця фінів і це підтверджується почесною грамотою та яскравими статтями у фінській пресі. А у 2010 році колектив виступив на «Овочевому фестивалі» в місті Веймар у Німеччині, де талановито і блискуче представляв українську народну пісню німецьким глядачам. Завдяки зарубіжним поїздкам репертуар колективу поповнився фінськими та німецькими піснями, які ансамбль «Ярославна» виконує в оригіналі.

Ансамбль народної пісні «Ярославна» живе творчо і розвивається одночасно з духовною культурою українського народу.


Теги: черкаси, черкаська область, ансамбль народної пісні, «Ярославна», ювілейний концерт


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o