СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах дівчинку повернули батькам поліцейські

Дата: 14-02-2018, 10:55.

У Черкасах дівчинку повернули батькам поліцейські Учора вранці черкаські поліцейські шукали 7-річну дівчинку. Патрульним повідомили, що батьки залишили дитину в автомобілі, а самі пішли у справах до банку. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби патрульної поліції Черкас.

Дівчинка вийшла з автівки і пішла гуляти вулицею Чорновола. Коли жінка з чоловіком повернулись, виявили, що мала десь поділась та самостійно намагалися її відшукати. Однак пошуки не дали результату.

Тоді схвильовані батьки набрали «102» і повідомили про зникнення дівчинки. На той час черговий екіпаж уже виявив дитину у музичній школі, куди вона зайшла просити про допомогу дорослих бо зрозуміла, що заблукала. Працівники школи одразу викликали патрульних.

За кілька хвилин дитину повернули батькам і провели з ними профілактичну бесіду.

Теги: черкаси, черкаська область, патрульна поліція, дитина, батьки, зникла дитина


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o