ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Краснуха, кір, кашлюк – які інфекції були зафіксовані на Черкащині у січні

Дата: 14-02-2018, 12:02.

Краснуха, кір, кашлюк – які інфекції були зафіксовані на Черкащині у січні У Черкаській області за січень 2018 року зареєстровано 18403 випадки інфекційних захворювань, інтенсивний показник на 100 тис. становив 1483, що на 46 % нижче порівняно з аналогічним періодом минулого року. Без грипу і ГРВІ зареєстровано 343 випадки інфекційних захворювань, або 27,7 на 100 тисяч населення, що на 17,0% нижче порівняно з аналогічним періодом 2017 року. Про це «Новій Добі» повідомили у ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

Щодо епідситуації з інфекційних захворювань, керованих засобами специфічної профілактики, слід відмітити, що не зареєстровано захворювань на поліомієліт, дифтерію, правець, менінгококову інфекцію, вірусний менінгіт. Проте зареєстровано 5 випадків захворювання на краснуху (м. Черкаси –2, Городищенський район – 3), 5 випадків захворювання на кашлюк у м. Черкаси та 1 випадок епідемічного паротиту в Маньківському районі.

Зареєстровано 10 випадків кору, зокрема у м.Золотоноша – 6 випадків, смт.Лисянка – 2 випадки, Звенигородський район – 2 випадки. Продовжується епідеміологічний нагляд за захворюваннями на кір, які встановлені у 2017 році. В осередках проведені відповідні протиепідемічні та профілактичні заходи. Серед населення проводиться санітарно-освітня робота з питань імунопрофілактики захворювань на кір із залученням засобів масової інформації.

Показники захворюваності на 100 тис. населення становили: вітряна віспа – 47,2, скарлатина – 9,8, інфекційний мононуклеоз – 2,2, що перевищує показники 2017 року.

Особливо небезпечні інфекції, такі як сибірка, туляремія, бруцельоз, висипний тиф, сказ, лептоспіроз, не реєструвались.

Теги: черкаси, черкаська область, краснуха, кір, кашлюк, інфекційні захворювання, статистика


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o