ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Понад 73 млн грн передбачено у міському бюджеті на цей рік для закладів професійно-технічної освіти

Дата: 14-02-2018, 13:43.

Понад 73 млн грн передбачено у міському бюджеті на цей рік для закладів професійно-технічної освіти Як повідомили у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, відповідно до статті 27 Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік» від 25 грудня 2015 року № 928-VIII, фінансування державних закладів професійно-технічної освіти, які розташовані в містах обласного значення – обласних центрах, передано з 1 січня 2016 року місцевим бюджетам. У 2016 році з бюджету міста для забезпечення функціонування закладів професійно-технічної освіти профінансовано понад 51 млн грн, у 2017 році – майже 68 млн грн, а у 2018 році передбачено більше 73 млн грн. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі Черкаської міської ради.

Як розповіла в.о. директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Марина Бакланова, станом на 1 січня 2018 року у місті функціонує 5 державних закладів професійної (професійно-технічної) освіти, а саме: Черкаський професійний ліцей, Черкаський професійний автодорожний ліцей, Черкаське вище професійне училище, Черкаське вище професійне училище ім. Героя Радянського Союзу Г.Ф.Короленка, Черкаське вище професійне училище будівельних технологій, в яких отримують підготовку 2398 учнів.

Підготовка кваліфікованих робітників здійснюється за наступними спеціальностями:

Черкаське вище професійне училище − кухар; оператор лінії у виробництві харчової продукції, пекар; кондитер; тістороб; машиніст тістообробних машин; продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів; майстер ресторанного обслуговування; офіціант; бармен.

Черкаське вище професійне училище ім. Героя Радянського Союзу Г. Ф. Короленка − кравець, закрійник, ткач; слюсар-електрик з ремонту електроустаткування; флорист, декоратор вітрин; перукар (перукар-модельєр), манікюрник; електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж.
Черкаське вище професійне училище будівельних технологій штукатур; лицювальник-плиточник; муляр; електрозварник ручного зварювання; монтажник санітарно-технічних систем і устаткування; монтажник гіпсокартонних конструкцій.

Черкаський професійний автодорожній ліцей − слюсар з ремонту автомобілів; рихтувальник кузовів; водій автотранспортних засобів; машиніст дорожньо-будівельних машин; слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів; слюсар з механоскладальних робіт; майстер з діагностики та налагоджування електронного устаткування автомобільних засобів.

− Зауважимо, що жодних організаційно-управлінських функцій закладами професійної (професійно-технічної) освіти органам місцевого самоврядування протягом 2016-20 17 рр. передано не було. Лише Пунктом 1.2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 року № 831-р, яке вступило в дію 1 січня 2018 року, міським радам міст обласного значення – обласних центрів передано для виконання повноваження щодо кадрової роботи з керівниками закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які фінансуються за рахунок бюджетів міст обласного значення – обласних центрів, а саме: призначення на посаду директорів закладів освіти, фінансування яких здійснюється з бюджетів міст обласного значення – обласних центрів, за результатами конкурсів шляхом укладання строкового трудового договору (контракту); заохочення, преміювання та притягнення до відповідальності директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, − акцентувала Марина Леонідівна.

Теги: черкаси, черкаська область, бюджет, професійно-технічна освіта, кошти


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o