ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Новини » Економіка

Роздрукувати        Друкована версія

Овочі, фрукти та яйця найбільше зросли в ціні в регіоні

Дата: 14-02-2018, 14:12.

Овочі, фрукти та яйця найбільше зросли в ціні в регіоні Головне управління статистики у Черкаській області повідомляє, що інфляція на споживчому ринку Черкаської області в січні 2018 р. порівняно з попереднім місяцем становила 1,1 %. Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,2 %. Найбільше (на 5,7–4 %) подорожчали овочі, фрукти та яйця. На 1,9–0,7 % підвищилися ціни на молоко та молокопродукти, макаронні вироби, м’ясо та м’ясопродукти, рибу та продукти з риби, рис, хліб. Водночас на 1,7–0,7 % подешевшали гречані крупи та сало.
Алкогольні напої та тютюнові вироби зросли в ціні на 1 %, що зумовлено подорожчанням тютюнових виробів на 2,5 %.
Одяг і взуття стали дешевшими на 3,8 %, зокрема, взуття – на 6 %, одяг – на 2,5 %.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,3 % відбулося головним чином за рахунок подорожчання матеріалів для утримання і ремонту житла на 2,1 %, підвищення тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій на 1,5 %, та опалення – на 1,2 %. Разом із тим відбулося зниження тарифів на каналізацію та водопостачання на 0,5 % і 0,4 %.
У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 1 %, що викликано насамперед подорожчанням послуг лікарень на 4,1 % та амбулаторних послуг – на 3,4 %.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 3,2 % в основному спричинено подорожчанням палива та мастил, автомобілів на 4,4%, а також транспортних послуг – на 2 %.
У сфері зв’язку ціни зросли на 2,7 %, що пов’язано з подорожчанням поштових послуг на 25 % та місцевого телефонного зв’язку – на 8,2 %.
Ціни на послуги ресторанів та готелів підвищилися на 0,8 %. Різні товари та послуги стали дорожчими на 1,2 %.

Теги: черкаси, черкаська область, овочі, фрукти, яйця, ціни, здорожчання


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o