СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Шполянщині вітали поважних ювілярів

Дата: 14-02-2018, 18:30.

На Шполянщині вітали поважних ювілярів Поважний та мудрий дев’яностоп’ятирічний ювілей прилетів 10 лютого 2018 року до жителя Шполи Трифона Яковича Шмалія − учасника бойових дій, інваліда Другої світової війни, ветерана праці. Про це «Нова Доба» дізналася в Шполянській РДА.
Із ювілейним днем народження поважну та знану в районі людину привітали керівник апарату Шполянської райдержадміністрації Любов Бакалина та голова районної ветеранської організації Володимир Пустовіт. І до сьогодні, сивочолий ветеран, понад пережите, понад усі труднощі, які випадали йому на долю, нелегку працю у післявоєнні роки, пам’ятає ціну Перемоги.
На зміну босоногому дитинству Трифона Яковича прийшла, обпалена війною, юність. Разом з однолітками був вивезений на роботи до Німеччини і лише після звільнення Червоною Армією, повернувшись на Батьківщину, відразу вступив в ряди діючої армії. Тож довелося ювіляру пройти і фронтовими дорогами.

Чимало життєвих випробувань довелося пережити і ювілярці з Василькова – Олександрі Олексіївні Литус, якій 9 лютого 2018 року виповнилось – 90. Вона стала учасником багатьох подій на нашій землі, прожила важке життя. З молодих років не покладаючи рук працювала. Зазнала і голодні й холодні роки, пережила війну. Стала свідком становлення незалежної України. Доля готувала їй складні випробування, але щира і глибока любов до землі, до рідних та ближніх допомогла їй вижити і досягти 90-річного ювілею. Засвідчити шану та повагу іменинниці завітали Володимир Пустовіт – голова ветеранської організації Шполянщини та землевпорядник Васильківської сільської ради – Тетяна Кичата. Гості вручили Олександрі Олексіївні квіти, подарунок, матеріальну допомогу та побажали ще довгих років життя при доброму здоров’ї та світлій пам’яті.
В очах цієї жінки жевріє невичерпна життєва мудрість, струджені руки – немов літописи трудової буденщини на селі, а в кожній зморшці – немов викарбовано історію радощів та печалей роду.
Таємниця довголіття пані Катерини проста. Вона радить не цуратися праці, жити з молитвою та щирою вірою в Бога, любов’ю до людей. Все решта упродовж долі обов’язково додасться.

12 лютого 2018 року з побажаннями міцного козацького здоров’я, щоб життя стелило лише щасливі дороги, а небо і надалі прихилялося благословенням, родинним теплом та благополуччям представники районної влади завітали і до Бориса Павловича Стеценка зі Шполи.
Чудову людину, відповідального спеціаліста і невтомного оптиміста перший заступник голови Шполянської райдержадміністрації Юрій Козоріз та голова ветеранської організації району Володимир Пустовіт цього дня привітали із 70-м ювілейним днем народження.
Історія життя Бориса Павловича надихає та слугує гарним прикладом для наслідування. Десятки років іменинник віддав праці на посаді агронома в кількох господарствах району. Згодом працював головним агрономом управління агропромислового розвитку, а потім обіймав посаду заступника начальника управління АПК та заступника голови районної державної адміністрації.
І сьогодні йдуть до Бориса Павловича за порадою та вклоняються за сумлінну працю на рідній землі, за розвиток району, за життя, сповнене любові й добра, за мудрість і знання, які передає своїм нащадкам. Тож гості побажали імениннику ще довгих щасливих років життя у гарному здоров’ї, теплому родинному колі та вручили квіти і подарунок.


Теги: черкаси, черкаська область, вітання, ювіляри, Шполянщина


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o