КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Шполянські педагоги станції юних натуралістів провели майстер-клас для колег із усієї Черкащини

Дата: 14-02-2018, 21:04.

Шполянські педагоги станції юних натуралістів провели майстер-клас для колег із усієї Черкащини Днями директор Шполянської станції юних натуралістів Шполянської міської ради Людмила Струк разом із методистом Світланою Перемот узяли участь в обласному семінарі-практикумі для педагогів закладів позашкільної освіти на тему «Розвиток творчих здібностей вихованців гуртків через використання різноманітних технік та матеріалів», що відбувся на Уманського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Про це «Нова Доба» дізналася в Шполянській міській раді.

Із вітальним словом виступила Валентина Миколаївна Баданюк, заступник директора КЗ «ЧОЦРОД», яка підвела підсумки Всеукраїнських конкурсів еколого-натуралістичного напрямку, вручила грамоти та розповіла про умови та строки проведення конкурсів, які будуть проходити надалі. Під час семінару Людмила Михайлівна разом із Світланою Миколаївною провели майстер-клас по роботі у різній техніці гурткової роботи, долучилися до проведення психологічного тренінгу «Як уникнути професійного вигорання».
Усі учасники семінару отримали багато нової інформації, з якою вони ознайомлять свої колективи і зможуть використати у роботі. Такі зустрічі, на думку Людмили Михайлівни, дають змогу поділитися досвідом, покращити свій педагогічний багаж знань, удосконалити роботу з обдарованими дітьми.

Теги: черкаси, черкаська область, педагога, станція юних техніків, семінар, Шполянщина


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o