Черкаським рибалкам нагадали про небезпеку тонкої криги

Дата: 14-02-2018, 21:24

Черкаським рибалкам нагадали про небезпеку тонкої криги
Рятувальники Черкащини продовжують закликати рибалок не виходити на тонку кригу. Так, 13 лютого співробітники Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС у Черкаській області провели чергові інформаційно-роз’яснювальні бесіди серед рибалок. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області.

Інспектори вирушили на річку Дніпро в районі розважального комплексу «Бочка», де зазвичай збирається найбільша кількість любителів порибалити.

Співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій нагадали рибалкам правила безпечної поведінки під час перебування на водоймах за умов тонкої криги, а також вручили тематичні листівки застережливого характеру.

Деякі місцеві рибалки ставляться з розумінням, дякуючи, що рятувальники піклуються про їх життя та здоров’я, проте зустрічаються й такі, котрі проявляють байдужість, скупчуються біля промоїн та свердлять там лунки.

Співробітники ДСНС вкотре звернулися до любителів зимової риболовлі та наголосили, що під час потепління з кожним днем лід стає крихким, тому не варто бути надто самовпевненим та ризикувати власним життям, аби насолодитися улюбленою справою.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода