СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

Міська рада Кам’янки придбала новий гілкоріз

Дата: 14-02-2018, 18:02.

Міська рада Кам’янки придбала новий гілкоріз Багато років жителі Кам’янщини спостерігали доволі неприємну картину: після обрізки дерев в місті чи на території нижнього парку, а також у лісосмугах зоставалися великі купи обрізаних гілок. Зазвичай такі гілки вивозили на смітник чи просто залишали на місці обрізки, але нещодавно міська рада придбала новий гілкоріз. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби

Механізм українського виробництва приєднується до трактора Бєларус М-320, що був придбаний міською радою минулого року, дозволяє подрібнювати малі гілки діаметром до 120мм.

Таке подрібнення дозволить використовувати гілки та стовбури тонких дерев як паливо в соціальних закладах громади чи як добриво (мульча).

Теги: черкаси, черкаська область, Кам’янка, гілкоріз, дерева, обрізка


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o