СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Найкращі спортсмени Черкас отримуватимуть стипендії міського голови

Дата: 16-02-2018, 22:07.

Найкращі спортсмени Черкас отримуватимуть стипендії міського голови Провідним спортсменам та тренерам міста на 2018 рік у міському бюджеті передбачено 55 щомісячних стипендій у розмірі 2000 гривень кожна. Як повідомили у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, близько 80 заявок було подано на розгляд для отримання стипендії і саме з цього числа обрали 55 претендентів. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі Черкаської міської ради.

Цього року стипендії міського голови отримуватимуть 25 провідних спортсменів загальних видів спорту, п’ять спортсменів з інвалідністю та п’ять провідних тренерів. Нововведенням на 2018 рік, окрім збільшення кількості стипендій, стало ще і рішення комісії для проведення конкурсу на здобуття стипендії міської ради та міського голови призначити 20 стипендій спортсменам командних ігрових видів спорту.

– Стипендії міського голови для спортсменів надаються вже третій рік. І цього року ми збільшили кількість стипендій з 20 до 55. Наші спортсмени завойовують перші місця в Україні та світі, але при цьому займаються в досить складних умовах. Тому підтримка хоча б в 2000 гривень на місяць надасть їм можливість самостійно закупити спортивне приладдя, форму та покращити умови для тренувань, – говорить Ольга Сисоєва, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту департаменту освіти та гуманітарної політики.

Теги: черкаси, черкаська область, спортсмени, стипендії, міський голова, бюджет


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS