ЗДОРОВ'ЯПРЕС-ЦЕНТР
Прес-центр газети «Нова Доба» відкритий для проведення семінарів, «круглих столів», прес-конференцій та «гарячих ліній».
Звертайтеся за телефоном: 45-00-36

Новина із категорії: Здоров'я, RSS, Прес-центр

Роздрукувати        Друкована версія

Онкопацієнти: лікуватися неможливо померти. Хто поставить кому?

Дата: 19-02-2018, 12:42.

Онкопацієнти: лікуватися неможливо померти. Хто поставить кому? 20 лютого о 12.00 в прес-центрі газети «Нова Доба» (вул. Хрещатик, 223) відбудеться прес-конференція «Онкопацієнти: лікуватися неможливо померти. Хто поставить кому?».
В Україні майже 1 мільйон людей хворіють на рак. У Черкаській області з онкологічним діагнозом живуть понад 37 000 осіб. Цьогоріч МОЗ виділило додаткових 100 мільйонів гривень на закупівлю препаратів для дорослої онкології, але ця сума покриє потребу пацієнтів у таких препаратах лише на 10 %.

Підтримати своїх пацієнтів могли б регіони, але Постанова Кабміну № 180 прописана так, що робить закупівлю таких препаратів регіонами фактично неможливою. Так, у Черкаській області планували придбати ліки для хворих на рак молочної залози, але зупинили тендери через законодавчі обмеження. Наразі пацієнти змушені перервати лікування і їхнє життя опинилося під загрозою.
Черкаські онкологи та пацієнти хочуть звернутися до МОЗ та Кабміну – з вимогою пояснити механізм, за яким регіональна влада може закупити препарати та підтримати людей із онкологічним діагнозом.
Учасниками прес-конференції стануть Віктор Парамонов, головний лікар Черкаського обласного онкодиспансеру, Юрій Самохвал, головний онколог області, Олександр Заїка, хіміотерапевт, пацієнти, які потребують лікування.

Теги: черкаси, черкаська область, онкопацієнти, допомога, лікування, кошти


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Не можна пити ...
Лев Хмельковський, RSS
Їй так хотілося кохання… ...
Сергій і Ольга Зінченки, RSS
Отруту готували у Шиханах ...
Лев Хмельковський, RSS
Ходити по склу ...
Анна Сакун, RSS
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS