СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

Сильне похолодання на Черкащину прийде з 24 лютого

Дата: 22-02-2018, 16:04.

Сильне похолодання на Черкащину прийде з 24 лютого Похолодання у нашому регіоні пов'язано з північно-східним потоком, що несе повітряні маси із акваторії Карського моря. Сьогодні вранці арктичне повітря вже перетнуло кордон України із північного сходу. До кінця лютого подих Арктики охопить усю Україну.

На Черкащині очікується сильне похолодання 24−27 лютого 2018 року, коли навіть вдень буде аномально холодно – 8−-13º морозу. Нічна температура повітря 24−25 лютого очікується в межах 13−18º, 26−27 лютого буде ще холодніше – 17−-22º, місцями 25º морозу. «Нова Доба» про це дізналася в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

Пік холоду очікується 26−27 лютого, коли середньодобова температура повітря прогнозується 15º морозу, що на 11−12º нижче кліматичної норми на цей час.
Такі погодні умови ускладнюють життєзабезпеченість населення, роботу об’єктів енергетики, зв’язку, транспорту, комунальних служб.
Низькі температури створюють небезпеку перш за все для найменш морозостійкого озимого ріпаку.
При температурі повітря 20−25º морозу існує загроза пошкодження бруньок персика, абрикоси, черешні, лози винограду.

Теги: черкаси, черкаська область, похолодання, область, гідрометцентр, опади, морози, погода


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS