КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Новини » Кримінал

Роздрукувати        Друкована версія

Жителя Лисянщини ув’язнять на 14 років за вбивство

Дата: 22-02-2018, 17:18.

Жителя Лисянщини ув’язнять на 14 років за вбивство Вироком Соснівського районного суду м. Черкаси жителя одного з сіл Лисянського району визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 186 (грабіж), ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Про це «Нова Доба» дізналася від Черкаської обласної прокуратури.

Обвинувачений під час сварки зі своїм знайомим, яка переросла в бійку, маючи умисел на заподіяння смерті, задушив потерпілого.

Крім того, раніше зловмисник із застосуванням насильства відкрито заволодів мобільним телефоном своєї сусідки, яка тривалий час не повідомляла про злочин правоохоронним органам, оскільки боялася за своє життя.

Неспростовні докази вини чоловіка в скоєних злочинах доведено в суді державним обвинувачем Звенигородської місцевої прокуратури, який орієнтував суд на призначення йому реальної міри покарання, що відповідає тяжкості кримінальних правопорушень. Судом підтримано позицію прокурора та вироком Соснівського районного суду міста Черкаси від 20 лютого обвинуваченого засуджено до покарання у вигляді 14 років позбавлення волі.

На цей час вирок не вступив в законну силу та вивчається на предмет його законності.

Теги: черкаси, черкаська область, Лисянщина, вбивство, вирок, суд, прокуратура


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS