Підсумки «Доби»

Дата: 22-02-2018, 20:31

Підсумки «Доби»
Події. Жителя Лисянщини ув’язнять на 14 років за вбивство та Майно дитячої оздоровчої бази прокуратура вимагає повернути державі

Обвинувачений під час сварки зі своїм знайомим, яка переросла в бійку, задушив потерпілого. Крім того, раніше зловмисник із застосуванням насильства відкрито заволодів мобільним телефоном своєї сусідки, яка тривалий час не повідомляла про злочин правоохоронним органам, оскільки боялася за своє життя. Судом підтримано позицію прокурора та вироком Соснівського районного суду міста Черкаси від 20 лютого обвинуваченого засуджено до покарання у вигляді 14 років позбавлення волі.

Черкаською місцевою прокуратурою скеровано до суду позовну заяву про визнання недійсним договору оренди комплексу будівель і споруд дитячої оздоровчої бази. Прокуратурою встановлено, що вказаний комплекс загальною площею 6068,90 кв. м, вартістю 1,5 млн. грн., передано в оренду одному з благодійних фондів міста Черкаси поза конкурентними засадами, при цьому не вжито заходів щодо визначення найбільш економічно вигідного для територіальної громади міста розміру орендної плати. Оскільки вказаний договір суперечить вимогам Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та порушує правила конкуренції, прокуратура звернулася до суду з відповідним позовом.


Актуально. Сильне похолодання на Черкащину прийде з 24 лютого.


Число. На понад 10 тис. осіб скоротилось населення області протягом 2017

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода