СПОРТ


Новина із категорії: Новини » Спорт

Роздрукувати        Друкована версія

Швидкісні вихідні: у Черкасах відбулися перегони на серійних автівках

Дата: 26-02-2018, 16:01.

Швидкісні вихідні: у Черкасах відбулися перегони на серійних автівках Цими вихідними, попри сніг і морозну погоду, у Черкасах було гаряче й весело. Так місто приймало перший етап, із чотирьох, Трофею ралі на серійних авто «Topline24 Rally». На своїх автівках поганяти на цікавій трасі й показати свої сили з’їхалося понад 30 екіпажів з усієї України. Урочисте відкриття відбулося у суботу на Соборній площі міста, там же учасники додали першу невеличку спецділянку, а продовжили перегони вже в аеропорту, де організатори – Автомобільний клуб «Черкаси» – підготували спеціальну трасу, інформує власний кореспондент.

Швидкісні вихідні: у Черкасах відбулися перегони на серійних автівках
– Новий рік – нові змагання. З чим, найперше, і хочу привітати наше місто, – зазначив очільник Автомобільного клубу «Черкаси», організатор змагань Андрій Яроменко. – Взагалі вважаю, що Черкасам дуже пощастило. Цьогоріч ми прийматимемо 4 етапи Трофею ралі на серійних авто «Topline24 Rally». Цей захід – перший і потужний. Зібралося багато учасників на абсолютно різних автівках, що додає драйву. Траса була сніжною і слизькою, адже саме на вихідні погода постаралася і порадувала нас засніженою дорогою. До всього, спортсменів ми потішили новою конфігурацією ралійної траси. Також передбачили слаломну спецділянку, щоб усі учасники змогли випробувати свої сили і в цій дисципліні.
Фоторепортаж із заходу можна переглянути тутЗа словами організатора змагань, географія учасників заходу досить широка: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Полтава, Черкаси й область. Перевага ралі на серійних автомобілях, кажуть в Автомобільному клубі «Черкаси», у тому, що в цих змаганнях могли взяти участь усі охочі на будь-якому автомобілі. Від малобюджетних до найдорожчих спортивних автівок. Так, у цих перегонах свої сили і вміння показували пілоти на серійних автомобілях, 4 екіпажі в окремому класі «ЗАЗ-968», а також – клас спортивних автівок.

– Наша траса була унікальна тим, що вона безпечна. Будь-який пілот мав змогу відпрацювати навички водіння, випробувати слизьку дорогу з мінімальною ймовірністю пошкодити свій автомобіль, – зауважує Андрій Яроменко.
Всі екіпажі ганялися два дні. У суботу учасники тричі додали трасу у 4 кілометри, у неділю – тричі по 7,5 кілометра. Відтак, у класі «ЗАЗ-968» перше місце посіли Артем Фіалковський і Сергій Кукушкін. А в командному заліку перше місце виборола команда АК «Черкаси».

Нагадаємо, у Черкасах упродовж року відбудеться чотири етапи ралі, всі вони об’єднані ще єдиним кубком «Aeroring». Відтак, у Черкасах уже відбувся зимовий етап. Згодом на місто чекають 2 літні етапи кубка і 1 осінній. В АК «Черкаси» обіцяють: буде драйвово, весело, різноманітно, цікаво і якісно у плані траси, суддійства та організації.

Анна Сакун, фото Олександра Рибалки

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
На безкраїй ниві афоризму… ...
Володимир Даник, RSS
Нічний гість ...
Анна Сакун, RSS
Одна з пісень Висоцького ...
Володимир Даник, RSS
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS
Якість наших душ ...
Анна Сакун, RSS