ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: RSS, Здоров'я

Роздрукувати        Друкована версія

Черкащина отримала 28 «швидких»

Дата: 5-04-2014, 08:41.

Черкащина отримала 28 «швидких» Продовжується постачання автомобілів екстреної медичної допомоги в регіони, закуплених МОЗ України торік. Так, Черкаська область сьогодні отримала 28 «швидких» класу В (у них можна здійснювати інтенсивну терапію в дорозі). Про це інформує прес-служба ОДА.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я, нині всі регіони України отримують автомобілі екстреної медичної допомоги невеликими партіями відповідно до заявок, які вони надали до МОЗ України перед масштабною закупівлею.

Після отримання «швидких», фахівці регіональних центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф мають зареєструвати автомобілі та спецобладнання в органах Державтоінспекції, навчити персонал користуватися сучасним медичним устаткуванням та розподілити автівки по території області для роботи.

Теги: черкаси, черкаська область, швидка допомога, МОЗ


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o