ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Фахівці з’ясували, що стало причиною групового захворювання у черкаському дитсадку

Дата: 28-02-2018, 22:32.

Фахівці з’ясували, що стало причиною групового захворювання у черкаському дитсадку Групове захворювання на гостру кишкову інфекцію, яке було зареєстроване 14-15 лютого серед дітей з ясельної групи №1 дошкільного навчального закладу №89 «Віночок», локалізоване та ліквідоване. Про це «Новій Добі» повідомили у ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

Причиною спалаху стали носії норовірусу, які були виявлені при обстеженні контактних. Усі хворі проліковані та станом на 20 лютого виписані зі стаціонару.

В ході епідеміологічного розслідування фахівці Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» провели лабораторні дослідження об’єктів довкілля, обстежили контактних осіб. Здійснено комплекс необхідних профілактичних та протиепідемічних заходів в осередку групового захворювання, проведено заключну дезінфекцію.

Теги: черкаси, черкаська область, спалах, кишкова інфекція, отруєння, вірус, дитсадок


Черкаси наживо

У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS
Жіночий день ...
Сергій Мошенський, RSS