Новина із категорії: Володимир Даник, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Отож... приперчено живемо!

Отож... приперчено живемо!
Володимир Даник, RSS
Дата: 2-03-2018, 09:12.
Бо і справді так... І приперчено, і «приперчено» живемо! Бо і журнал «Перець»... знаєте ж... відродився. Бо і без перцю, і без «Перця» у житті – таки не обійтися! Оце нещодавно заходжу до супермаркета придбати хліба, а там... не повірите... пакетики з перцем. І до того ж – за меншою ціною! Бо стара ціна... рішуче... червоною пастою... перекреслена, а нова ціна – тією ж пастою! – приведена.
І головне, що ніяких пояснень, чому торгівля на подібний подвиг зважилася – чи керівництво супермаркету вирішило, що українським громадянам надто нудно живеться... перцю, мовляв, не вистачає. Чи перець трохи залежався, і вирішили трохи ціну знизити, щоб товар таки пішов у хід. Бо торгівля – це не тільки високі ціни! Це ще і рух... фінансових потоків. Рух, що не повинен зупинятися. І цей хід і справді ж – спрацював... Заходжу через пару днів, то вже... ні перцю за зниженими цінами, ні знижених цін. Але перець я собі ще у перший день узяв, бо перець – річ потрібна... Бо перець від плину часу не дуже втрачає, як і «Перець»! Бо того ж вечора захожу... ні, не в кав’ярню... в Інтернет, і шукаючи щось у його незглибимих глибинах, раптом натрапляю на сайт, де приведені підшивки старого «Перця».
У життя – своя драматургія... Якщо вже іти на відвертість... між нами драматургами! Щоправда, нічого драматургічного я ще не створив, але було колись... у одній з публікацій перед поданими у ній віршами, представляючи автора цих рядків, чомусь і написали – поет, бард і раптом... драматург. Ну, знаєте... життя – непередбачуване! У п’єсі ж як – висить на стіні рушниця. Висить і не стріляє... А потім несподівано – як бабахне! Отже, відмовлятися від драматургії не варто... Бо все може бути.
А тут ще така придибенція. Зникло світло. А наші електричні «профі» і зовсім не поспішають цю проблему вирішувати. Минає один день, другий... Ну, наприклад, ви знаєте як себе почували первісні люди... уночі... у печері? Не знаєте?! Пропаде світло і у вас – будете добре знати. Отож... уже п’ятниця, 29 грудня! Отож і неприємна думка – це, може, і Новий рік доведеться зустрічати в умовах, коли єдиним джерелом світла буде свіча, що... ну, дуже яскраво палає. І тут дзвіночок по мобільному. Вмикаю і перший, випереджаючи майбутнього співрозмовника, запитую:
– Ви, мабуть, з контори, що займається світлом?!
І відразу ж відповідь:
– Ні, я з контори... що займається гумором!
Виявилося, що зателефонував Юрій Іщенко, головред видання «Перець. Весела республіка» (новий «Перець»!), до того ж – ще й господар «Веселої світлиці» (гумористична сторінка у газеті «Сільські відомості», кожну п’ятницю – море гумору...).
Далі уже ініціативу перехопив співрозмовник:
– А ви бачили, що вас у «Перці» надрукували?! 12-й номер за цей рік...
– Ні... – відповідаю, – ще не бачив. Ще свіженького номера «Перця» не отримав... Бува, що періодику приносять з деякою затримкою...
Ось таке поздоровлення з Новим роком. А свіженький номер «Перця» я таки одержав! І до того ж ще до Нового року... Отож рік Новий була можливість зустріти – і з перцем, і з «Перцем»!
І світло... ну, треба ж... з’явилося. Мабуть, у конторі, що займається світлом, зрозуміли (інтуїція підказала...) що з конторою, яка займається гумором, краще не зв’язуватися. Звичайно ж, зустрічати Новий рік при свічах – романтичніше! Але ж зі світлом… зручніше.
Життя багате на парадокси. Бува, надрукуєшся у Черкасах, черкащани (ну, хто зміг...) прочитають, а в Україні про публікацію може мало хто знати. А бува і навпаки – надрукують у всеукраїнському виданні, а з черкащан (бо і у всеукраїнських видань – тиражі, на жаль, не такі вже і розлогі!) буде усе ж небагато таких, хто прочитав опубліковане. Отож і приводжу тут добірку іронічних мініатюр, надруковану у «Перці». Це добре, коли написане тобою (хай і щось порівняно невелике за об’ємом...) читає вся Україна! Але треба ж, щоб прочитала і Черкащина… А хіба ж ні?!

З ІНТЕРВ’Ю ТЕЛЯТ

А щодо питання – з’їсти вовка...
Потрібна вкрай серйозна підготовка!

З ІНТЕРВ’Ю ЛОМА

– І ще таке вам запитання –
Книга прочитана... остання?!
І вже за мить відповідь Лома:
– «Енциклопедія прийомів»...

ЯКА БЛИСКУЧА

Та жодної фальшивої ноти…
Ну, хто ж у дрібні подробиці лізтиме?!
Яка блискуча акторська робота –
Брехні у виконанні… ролі істини!

ФІЛОСОФСЬКІ РОЗДУМИ МУХИ

Важкі... ну, як не глянь... стежки –
Не так слони, як павуки!

УЧАСНИК

Дід Микита справу знає туго –
Хоч на возі... а учасник руху!

ПРОГРЕС

Це очевидно, як і грам по двісті!
Як і у банці трилітровій – мед...
Прогрес... ну, що ви... не стоїть на місці,
Прогрес все ж – шкандибає уперед!

ПРОВОДИТЬ

То майстер – кажете... Оце якраз!
Але ж проводить... майстер-клас.Теги: черкаси, черкаська область, Володимир Даник, блог, журнал «Перець»

Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS