СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Які є шляхи економії коштів у фермерських господарств?

Дата: 5-03-2018, 19:02.

Які є шляхи економії коштів у фермерських господарств? Цьогоріч невеликим фермерським господарствам повертатимуть 80 % від вартості посадкового матеріалу, а при купівлі сільгосптехніки українського виробника фермерам компенсуватимуть 40 % її вартості. Про це «Нова Доба» дізналася на зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, яка відбулася 27 лютого у Кабінеті міністрів України.

За словами Прем’єра, агропромислові комплекси формують майже 18 % валового внутрішнього продукту (ВВП) України.

– Окремою програмою ми зробили підтримку фермерських господарств. Це – невеликі фермерські господарства, які мають до 500 га землі. Ми даємо їм компенсацію 80 % від вартості посадкового матеріалу. Розраховуємо, що понад 3 тисяч га садів буде створено цьогоріч. Таким чином ми стимулюємо розвиток економіки, машинобудування. Також це нові робочі місця, – зауважує Володимир Гройсман.

Власники ферм та молочно-товарних комплексів отримуватимуть 25 % компенсації вартості будівництва. Крім того, відбулися зміни у системі ветеринарного нагляду – здійснюватимуться профілактичні заходи задля попередження будь-яких надзвичайних ситуацій.

– Ми мали величезне зростання цін на м’ясо – на 50-60 %. По-перше, експортні ціни стали вищими, ніж всередині України. Загалом, системних програм підтримки тваринницького комплексу не було, – говорить Володимир Борисович. – Ми визначили, що 2,5 мільярдів гривень ми направимо на компенсацію вартості будівництва нових фондів. Якщо ви збудували ферму чи молочно-товарний комплекс, то зможете повернути 25 % вартості будівництва від держави. Також направляємо кошти на компенсацію вартості поголів’я. На кожний молочно-товарний комплекс, на корову, яка дає молоко ми виділяємо в рік 1 500 грн. Кожній родині в селі, яка буде вигодовувати теля до року ми за цей рік заплатимо 2 500 гривень.

Прем’єр-міністр також повідомив, що українські фермери матимуть можливість отримати кредити до 3 мільйонів гривень під 1 % (у гривнях) на 3-5 років.

Теги: черкаси, черкаська область, Володимир Гройсман, фермерське господарство, агропромислові комплекси, Прем'єр-міністр України, сільгосптехніка


Черкаси наживо

У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS
Жіночий день ...
Сергій Мошенський, RSS