СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Липівському заказнику затримали браконьєра

Дата: 6-03-2018, 18:24.

У Липівському заказнику затримали браконьєра 5 березня спеціалісти Держекоінспекції спільно із працівниками 5-ї роти Водного патруля під час природоохоронного рейду на території орнітологічного заказника загальнодержавного значення «Липівський» виявлено порушника правил охорони та використання територій та об'єктів природно-заповідного фонду, який здійснював вилов водних живих ресурсів методом багріння. Про це «Нова Доба» дізналася від Держекоінспекції у Черкаській області.

У порушника виявлено рибу виду сом в кількості чотири штуки. Для фіксації обставин, на місце події викликано слідчо-оперативну групу Золотоніського відділу ГУНП у Черкаській області.

На порушника складено адміністративний протокол за ст. 91 КУпАП (Порушення правил охорони та використання територій та об'єктів природно-заповідного фонду).

Розмір шкоди, завданої довкіллю, становить 3,008 тис.грн. Вирішується питання про порушення кримінального провадження за статтею 249 Кримінального Кодексу України.

Теги: черкаси, черкаська область, Липівський заказник, браконьєр, екоінспекція


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Не можна пити ...
Лев Хмельковський, RSS
Їй так хотілося кохання… ...
Сергій і Ольга Зінченки, RSS
Отруту готували у Шиханах ...
Лев Хмельковський, RSS
Ходити по склу ...
Анна Сакун, RSS
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS