СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

З нагоди Міжнародного жіночого дня у Чорнобаї провели волейбольні змагання

Дата: 6-03-2018, 22:36.

З нагоди Міжнародного жіночого дня у Чорнобаї провели волейбольні змагання У Чорнобаї відбувся традиційний турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений Міжнародному жіночому дню. До участі в турнірі були запрошені чотири кращі жіночі волейбольні команди району: з Чорнобаю, Лящівки, Старого Ковраю та Лукашівки. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Черкаський Спорт».

За результатами змагань чергову перемогу в турнірі святкували спортсменки з Лящівки (капітан Клименко Альона), «срібло» здобули волейболістки з Лукашівки (капітан Рубаняк Тетяна), третє місце виборола команда з Чорнобаю (капітан Лях Валентина), а команда зі Старого Ковраю (капітан Ємцева Каріна) посіла почесне четверте місце.

Також були відзначені кращі гравці в своїх командах: Івко Оксана (Лящівка), Чередниченко Діана (Лукашівка), Рожко Людмила (Чорнобай), Народько Дарія (Чорнобай).

Команда-переможець бла нагороджена перехідним кубком, дипломом І ступеня та медалями, призери – дипломами та медалями відповідних ступенів. Всі команди отримали грошові премії.

Також усі гравчині отримали у подарунок косметичні набори та квіти.

Теги: черкаси, черкаська область, 8 березня, волейбол, Чорнобаївщина, дівчата


Черкаси наживо

У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS
Жіночий день ...
Сергій Мошенський, RSS