ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

В області за електроенергію заборгували майже 60 млн грн

Дата: 7-03-2018, 22:20.

В області за електроенергію заборгували майже 60 млн грн У січні 2018 р. населенням області сплачено за спожиті житлово-комунальні послуги 215,6 млн грн (61,3 % нарахованих за цей період сум), за постачання електричної енергії – 70,7 млн грн (71,8 % нарахованих за цей період сум). «Нова Доба» про це дізналася в ГУ статистики в Черкаській області.

Заборгованість населення області на кінець січня 2018 р. за централізоване опалення та гаряче водопостачання становила 251,7 млн грн, за постачання електричної енергії – 59,9 млн грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 45,0 млн грн, за вивезення побутових відходів – 7,5 млн грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 0,7 млн грн. У той же час, за рахунок попередньої оплати послуг, за рахунок перевищення нарахованих бюджетних коштів (призначені субсидії) організаціям, що надають домогосподарствам послуги газопостачання, над вартістю фактично спожитих послуг, заборгованість населення з оплати цього виду послуг на кінець січня 2018 р. була відсутня.

Теги: черкаси, черкаська область, електроенергія, заборгованість, статистика


Черкаси наживо

У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS
Жіночий день ...
Сергій Мошенський, RSS