ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Новини » Політика

Роздрукувати        Друкована версія

Дорогі жінки! Від усього серця дозвольте привітати вас зі святом 8 Березня!

Дата: 8-03-2018, 09:02.

Дорогі жінки! Від усього серця дозвольте привітати вас зі святом 8 Березня! Хто б що не казав, але Міжнародний жіночий день в Україні давно вже став звичним та абсолютно неідеологічним святом усіх жінок. Я прихильник того, щоб представниці прекрасної статі отримували максимальну кількість уваги, доброти, ніжності та любові від своїх близьких цілий рік. Однак усе-таки свято 8 Березня є особливим весняним днем і прекрасною традицією, яка дозволяє в повній мірі віддати належну шану всім жінкам!

Свято 8 Березня постало в західному світі, а згодом і в СРСР, як символ рівних прав жінок із чоловіками. Для України ця тема завжди була менш актуальною ніж для західного світу, чи, тим більше, країн Азії. Українки завжди відігравали провідну роль в родині та державі, керували, часом непомітно, багатьма важливими процесами, а чоловіки відносилися до прекрасної статі з повагою та шаною.

Імена наших Берегинь відомі далеко поза межами нашої країни, адже багато українських жінок прославили свою рідну землю в державотворенні, праці, науці, літературі, мистецтві. Немає такої сфери, де б не відзначилися найкрасивіші, найрозумніші і наймудріші у світі українки.

Саме ви, дорогі наші жінки, тримаєте на своїх тендітних плечах майбутнє нашої держави. Ви рухаєте вперед наше суспільство, піклуєтеся про майбутні покоління, створюєте в родині лад і затишок. Без вас неможливе нове життя, злагода і мир, справжнє щастя. Де б ви не докладали своїх зусиль – це завжди поступальний рух уперед, креативність і відповідальність, ефективність та виваженість.

Нехай же кожен день приносить Вам радість і натхнення. Нехай добро та любов стануть вірними супутниками на Вашій життєвій стежці. Нехай у душі завжди прекрасними квітами буяє весна! Нехай тепло Вашої душі розтоплює все навколо і несе світу мир і злагоду!

Хочу побажати Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, радості та оптимізму! Бажаю, щоб кожний день для Вас був святковим, усі незгоди – скороминучими, а доля щиро посміхалася Вам щохвилини! Нехай у Вашій оселі завжди панує тепло та затишок, а у Вашому серці – любов!

Зі святом Вас!


Щиро Ваш, народний депутат Геннадій Бобов

Теги: черкаси, черкаська область, 8 Березня, вітання, свято


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS