СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

ФК "Тальне" - фіналіст Кубку Черкащини з футзалу

Дата: 9-03-2018, 17:01.

ФК "Тальне" - фіналіст Кубку Черкащини з футзалу Тальнівська команда ставала володарем кубку області з великого футболу. Є амбіції тепер вибороти і почесний футзальний трофей. Про це "Нова Доба" дізналася на сайті "Черкаський спорт".

Футзальна команда ФК«Тальне» є складовою частиною футбольного клубу «Тальне», який виступає в першості Черкаської області з футболу. У цьогорічному розіграші Кубку Черкаської області з футзалу ФК«Тальне» був представлений двома колективами ФК«Тальне» та ФК«Тальне-2». Особливістю є те, що команда складається, виключно, з місцевих вихованців, не лише в Кубку, а й у чемпіонаті.

Історія головної команди Тальнівщини бере свій початок з 50-х років ХХ ст. Спершу, команда називалась «Авангард», в кінці 60-х команда змінила назву на «Будівельник». В середині 90-х колектив виступав, як «КХП-ТАЛЬНЕ». Свою нинішню назву - ФК «Тальне» команда отримала на початку 2000-х років.

Найбільшого успіху тальнівська футбольна команда досягала в 90-х роках, ставши чемпіонами Черкаської області в 1998-му та 1999-му роках, а в 1996 та 1997 завойовувала срібні медалі чемпіонату. У розіграшу кубку команда виходила до фіналу чотири рази: в 1985, 1991, 1997, 1998 роках, але завоювати Кубок змогли лише в 1997 році. У новітній історії команда досягла успіху в 2014 році, ставши бронзовим призером першості Черкаської області з футболу.

Зараз ФК«Тальне» має в своїй структурі дитячий футбольний клуб «Тальне» і існує за підтримки президента Тульчинського С.Б, віце-президента Каплюченка О.Д та місцевої влади.

Тальнівська земля багата на футбольні таланти,та найбільшого успіху з місцевих вихованців досяг Кушніров Дмитро, який в скаді збірної України гравців віком до 19 років, в 2009 році став чемпіоном Європи з футболу.

ФК «Тальне» спробує завоювати Кубок Черкащини по футзалу і при цьому продемонструвати яскраву та змістовну гру, яка сподобається вболівальникам!

Теги: черкаси, черкаська область, футбол, ФК «Тальне», Тальне, Кубок Черкащини, футзальний турнір, футзал


Черкаси наживо

У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS
Жіночий день ...
Сергій Мошенський, RSS