КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Свято весни та краси відзначили в Кам’янці

Дата: 12-03-2018, 12:49.

Свято весни та краси відзначили в Кам’янці Ледь згадуючи про настання весни, ми завжди уявляємо і перше свято, що приходить до нас цієї пори року. Більш вдалий час для вшанування жіноцтва важко навіть уявити. Універсальні поняття «краса», «добро», «лагідність» асоціюються і з весняним пробудженням та оновленням природи, і з образом жінки-матері, сестри, коханої, вправної господині і невтомної трудівниці.

Жінка багато в чому схожа на весну: лагідністю, красою, емоційністю, веселковою насиченістю почуттів. І саме завдяки жінкам, їх любові і доброті, чоловіки долають негаразди, не втрачають надії і вірять у краще. Адже тепло і ласка сердець жінки-матері, дружини, коханої, її ніжна усмішка долають усі прикрощі нашого буття.

Напередодні Міжнародного жіночого свята 7 березня у приміщенні районного будинку культури відбулися урочисті збори з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Присутні мали змогу насолодитися чудовим концертом, участь у якому прийняли кращі художні колективи та творча молодь району.

Ірина Скорик

Теги: черкаси, черкаська область, Кам’янка, свято весни і краси, вітання, 8 Березня


Черкаси наживо

У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS
Жіночий день ...
Сергій Мошенський, RSS