КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Вокалістки зі Сміли – переможниці престижних пісенних конкурсів

Дата: 12-03-2018, 17:19.

Вокалістки зі Сміли – переможниці престижних пісенних конкурсів Це учениці 9-А класу НВК «Загальноосвітня школа №3-колегіум» Катерина Черняк і Варвара Сірик. Кожна із них варта хороших слів і уваги. Кропіткою працею та завдяки своїм наставникам дівчата зуміли через бездоганне вокальне виконання здобути не лише перемоги, а й естетичну насолоду, яку із задоволенням доносять до своїх слухачів і шанувальників. Про це «Нова Доба» дізналася із газети "Сміла".

Вокалістки зі Сміли – переможниці престижних пісенних конкурсів


Багато перемог за останні роки здобули дівчата, але хотілось би назвати лише деякі. Катерина Черняк – переможець міського конкурсу юних талантів «Пролісок» 2016 року. На IV Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв «Іван Попович збирає таланти-2017» у Рахові здобула 3 місце. Переможницею Катя стала у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Осінній зорепад талантів», що пройшов у 2017 році у місті Яремче.

Вокалістки зі Сміли – переможниці престижних пісенних конкурсів


Варвара Сірик у 2017 році здобула перше місце у конкурсі «Мистецький дивокрай Черкащини» у номінації вокал. А на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Я – зірка Азовського моря» у Бердянську здобула гран-прі. У молодіжному фестивалі «З Україною в серці» посіла переш місце. Остання новина найбільше нас усіх порадувала. Варвара у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зіркове сяйво» (м. Тернопіль) у номінації вокальне мистецтво отримала перше місце і сертифікат на безкоштовний проїзд до Греції для участі у пісенному фестивалі.

Теги: черкаси, черкаська область, Сміла, Пролісок, Катерина Черняк, Варвара Сірик, Мистецький дивокрай Черкащини


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS