ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

КП «Cлужба чистоти» долає накопичене сміття і ніяк не здолає

Дата: 12-03-2018, 15:42.

КП «Cлужба чистоти» долає накопичене сміття і ніяк не здолає Сьогодні на вранішній нараді знову розглядали питання крайньої переповненості сміттєвих майданчиків в Черкасах. Відповідальні особи пояснили, як і чому виникла затримка з вчасним вивезенням ТПВ. Нагадаємо, що ситуацію намагались врегулювати до 8 березня. На той час, тобто на минулому тижні, ситуація дійшла критичної межі. Підвела техніка, яка почала ламатись. Так, із семи наявних у підрядника-компанії «Умвельт», машин, на вивезення непотребу виїздила лише одна. Новий директор «Служби чистоти» Віра Іщенко зауважувала, що замінити підрядника оперативно не вдасться, адже окрім техніки він забезпечує місто ще й 1 000 контейнерів, на придбання яких піде близько 6 млн грн. Між іншим, комунальне підприємство актує випадки невчасного вивезення сміття, щоб потім розрахувати суму претензії, яку мають виставити підряднику. Але й «Служба чистоти» заборгувала підряднику більше мільйона гривень − це сталось через зміни у законодавстві. Ось таке замкнене коло.

Втім, Віра Іщенко запевняє, що на понеділок катастрофічну ситуацію зі сміттям майже виправлено. У Черкасах вже зачистили 170 точок. За словами очильниці «Служби чистоти», у вихідні в місті працювала лише техніка комунального підприємства. Сьогодні ж на різних маршрутах працюють п’ять автомобілів компанії «Умвельт». До кінця тижня підрядник, який проштрафився, обіцяє вивести ще дві машини.
Між іншим, поки вивезли «старе» сміття, встигло накопичитись нове. І тепер необхідно у пришвидшеному темпі надолужувати збій з прибирання сміттєвих майданчиків.

Тетяна Євгеньєва

Теги: черкаси, черкаська область, КП «Cлужба чистоти», сміття, нарада, вивіз


Черкаси наживо

У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS
Жіночий день ...
Сергій Мошенський, RSS