СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

Найближчі три доби в області буде тепло

Дата: 12-03-2018, 14:50.

Найближчі три доби в області буде тепло Попри те, що календарна весна вже настала, але в кінці робочого тижня очікується чергову хвилю холоду у супроводі снігу та зниження температури повітря.
За прогнозом, найближчі три доби погоду Черкащини продовжить формувати тепле та вологе повітря атлантичного походження. На фоні періодичних дощів очікується підвищення температури повітря вночі 1−6º тепла, вдень 3−8º тепла. 13 березня буде вітряно 15−20 м/с. Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

Тепла погода сприяє руйнуванню льодового покриву, виходити на лід дуже небезпечно. Звертаємо увагу, що із 17 березня синоптики чекають на активізацію циклонічних процесів, які принесуть значні опади у вигляді дощу та снігу на фоні подальшого надходження холодного арктичного повітря.
18−21 березня морози посиляться вночі до 5−10º, вдень 3−8º, що сприятиме підживленню озимини по мерзлоталому ґрунту.
За попередніми розрахунками, поступове потепління на Черкащині прогнозується у третій декаді березня.

Теги: черкаси, черкаська область, тепло, область, гідрометцентр, погода, опади


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS