КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

До Городища завітали педагоги з усієї України

Дата: 12-03-2018, 18:07.

До Городища завітали педагоги з усієї України Нещодавно на базі Городищенського економічного ліцею відбулася афілійована (не)конференція mini-EdCamp Gorodyshche. 175 агентів змін з різних куточків України підвищили фахову майстерність із теми: «Територія успіху: як створити команду творчих і небайдужих!». Mini-EdCamp – важливий майданчик комунікації реформи Нової української школи.

Учасники мали змогу відвідати такі експертні паралелі: Розвиток компетентності підприємливості в освітньому процесі з метою формування успішного випускника (Віталій Паздрій, м. Київ); Технології креативності – шлях до успіху творчих учителів (Жанна Вихристенко, м. Біла Церква); П’ять етапів створення і п’ять вад команди (Наталія Чуприна, м. Київ); Технології розвитку критичного мислення (Ірина Баранова, м. Київ); Зроби крок назустріч міжнародній проектній діяльності та шкільному партнерству (Олена Науменко, м. Черкаси); Робота в команді по-сучасному (Іван Іванов, м. Київ); Основи партнерства в освітньому середовищі (Олена Волошенко, м. Черкаси).

Із 13 години працювали ігрова та арт-зони у 7 локаціях: Minecraft в освітньому просторі (Софія Сотникова), НОНСТОП time work «Разом – ми сила» (Вікторія Шастун), арт-майстерня виготовлення подарункових композицій «Sveet – дизайну» із креп паперу (Інна Кирпата), майстерня хорошого настрою (Тетяна Тихенко), зламай систему. Генеруємо енергію натхнення (Ірина Маранська), танцювальний фест «Танцюй з нами» (Аліна Качан).
Власним досвідом роботи могли поділитися вчителі – учасники заходу, спікери вчительської паралелі.
Учні та батьки ліцеїстів організували благодійний ярмарок «Подаруй дитині надію!», кошти з якого були передані для лікування учня 1 класу Вязівської ЗОШ І−ІІІ ступенів.

Володимир Чос

Теги: черкаси, черкаська область, Городище, вчителі, Україна, семінар


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS