КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

До Городища приїхали на конкурс кухарі з усієї Черкащини

Дата: 12-03-2018, 22:35.

До Городища приїхали на конкурс кухарі з усієї Черкащини Обласний кулінарний конкурс «Кращий кухар» серед підприємств споживчої кооперації нещодавно відбувся у Городищі. Конкурс проходив у приміщенні ресторану «Центральний» Городищенського райСТ.
Приїхали представники 19 споживчих товариств. На столах були найрізноманітніші наїдки та десерти. Кожен район підготував власний кулінарний шедевр.

За рішенням авторитетного журі Гран-прі вручили Золотоніському райСТ. Перше місце присудили кухарям Городища, друге – Христинівки, третє – Сміли. Решта учасників отримали призи в номінаціях. Переможців та призерів сердечно привітав голова правління облспоживспілки Віктор Боїн, їм вручили цінні подарунки. Тепер переможці представлятимуть Черкащину на всеукраїнському конкурсі, де традиційно посідають високі місця.

Володимир Чос

Теги: черкаси, черкаська область, Городище, конкурс, кухарі, нагороди


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS