КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах продовжують орудувати шахраї

Дата: 13-03-2018, 10:00.

У Черкасах продовжують орудувати шахраї Повідомлення про шахрайства не припиняють надходити до черкаської поліції. Так, учора правоохоронців викликали на вул. Нижня Горова. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби патрульної поліції Черкас.

Заявниця повідомила, що до неї близько 15-ї години зателефонував чоловік, який представився слідчим та просив гроші на операцію для особи, у якої виник конфлікт з її сином, а також повідомив заявниці, що направить свого помічника для отримання коштів. Згодом приїхав парубок, який представився Олександром та отримав від жінки 100 доларів.

Відібрано заяву та пояснення, передано до міського відділу поліції.

Як повідомляють у поліції, за умови оперативного звернення до поліції того, хто приходить за грошима, можна затримати «на гарячому».

Іще один учорашній випадок: заявниця знайшла оголошення про оренду квартири та переказала кошти для бронювання житла в розмірі 1300грн, після чого особа, котра здавала житло в оренду, на зв’язок не виходить. Відібрано заяву та пояснення, передано до міськвідділу поліції.

Теги: черкаси, черкаська область, шахрайство, телефон, обман, Інтернет, оренда, квартира, оголошення


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS