ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаська активістка закликає депутатів ухвалити бюджет розвитку

Дата: 13-03-2018, 12:03.

Черкаська активістка закликає депутатів ухвалити бюджет розвитку Сьогодні на початку сесії Черкаської міської ради відомий громадський активіст Любов Майборода звернулась до міських обранців з проханням не зволікати з розгляданням та затвердженням бюджету розвитку. Адже саме це дозволяє місту рости в інфраструктурному плані і робить життя містян більш комфортним. Любов Володимирівна також нагадала про ганебний минулорічний досвід, коли бюджет розвитку розглянули лише в травні, а власне роботи передбачені ПСЕР розпочалися лише в вересні. Наразі Черкаси та Світловодськ − два українські міста, які досі не затвердили своїх бюджетів розвитку.

− 29 січня з «боями» був ухвалений міський бюджет, два місяці місто жило по 1/12 бюджету минулого року за умов недофінансування ліків, харчування, соціальних виплат. Бюджету розвитку не маємо до тепер, хоча на календарі середина березня. Із 364 млн запланованих до розподілу в бюджеті розвитку міста Черкаси, 196 млн попередньо становлять так звані «перехідні об`єкти», тобто об`єкти, на які виготовлена проектно-кошторисна документація, укладені угоди та частково проведені ремонтні роботи в 2017 році. Таких об`єктів по проекту плану соціально-економічного розвитку 152, − пояснила Любов Майборода. − Зараз роботи на них заморожені, що створює незручності для відвідувачів та призводить до здороження будівельних робіт. Особливо це стосується медичної галузі. Решту – близько 93 млн передбачено спрямувати на нові об`єкти. Постійним підкилимним перемовинам: як розподілити кошти − не має кінця. 7 березня на засіданні бюджетної комісії за моєю участю було підтримано пропозицію – розпочати освоєння капітальних видатків і рекомендувати сесії 13 березня затвердити програму соціально-економічного розвитку та бюджет в частині перехідних об`єктів. Проте, здається, процес знову гальмується.
На думку активістки, зміна виконкому по суті нічого очікувано позитивного не дала, бо чиновники не спроможні прийняти рішення, які дають початок сезонним роботам. І якщо сесія міської ради 13 березня не прийме бюджет розвитку на 2018 рік, хоча б в частині перехідних об`єктів, а що до інших – не поставить конкретні терміни прийняття бюджету розвитку в цілому, Любов Майборода пропонує сесії міської ради відправити виконком у відставку або достроково припинити його повноваження.

Тетяна Євгеньєва

Теги: черкаси, черкаська область, активістка, сесія, ПСЕР, бюджет розвитку


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS