КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Новини » Культура. Освіта

Роздрукувати        Друкована версія

Міський департамент освіти очолив новий керівник

Дата: 13-03-2018, 13:46.

Міський департамент освіти очолив новий керівник Сергія Воронова офіційно призначили на посаду директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. Про це «Нова Доба» дізналася від заступника міського голови Ігоря Волошина на «Фейсбук».

– Бажаю Сергію Павловичу терпіння, нового позитивного досвіду, успіхів та якісних здобутків на новій посаді! –зазначив чиновник.

Міський голова 12 березня підписав розпорядження про призначення націоналіста, про це йдеться на сторінці Черкаської "Свободи". Сергій Воронов має досвід роботи в департаменті, адже працював головним спеціалістом відділу фізкультури і спорту в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту. Свободівець має чіткий план розвитку департаменту та готовий активно працювати вже з перших днів роботи.

Теги: черкаси, черкаська область, департамент освіти, призначення, посада, Воронов


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS