КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Новини » Культура. Освіта

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкаській музичній школі №1 затопило частину приміщення

Дата: 13-03-2018, 15:29.

У Черкаській музичній школі №1 затопило частину приміщення Наразі частина приміщення Черкаської музичної школи №1 імені М. В. Лисенка в аварійному стані. Причиною стало танення великої кількості снігу, яке спричинило затоплення від стелі до підлоги. Про інформує власний кореспондент «Нової Доби».

Директор Черкаської музичної школи №1 ім. М. В. Лисенка Юлія Темченко зауважила, що затоплена частина будівлі у жахливому вигляді. Адже понад 15 років вона перебувала у занедбаному стані. З 2016 року аварійна частина приміщення школи актом прийому-передачі була повністю передана підряднику, який мав би займатися реконструкцією. Проте, як зазначила директор, роботи ведуться дуже повільно та складно.

У Черкаській музичній школі №1 затопило частину приміщення


– Оскільки стіна суміжна, відбулося протікання талого снігу до навчального приміщення. У наслідку були пошкоджені стеля та підлога. Спрацювала пожежна сигналізація, тому приїхала пожежна бригада. Виявили, що залиті датчики пожежної сигналізації, – розповідає директор. – Зараз це все ще висихає. Вода затікає не з даху, а зі сторони першого поверху, тому що там не була розібрана підлога. Дійсно, стан тієї частини будівлі жахливий. Оскільки попередні події були негативними – незаконний викуп цієї будівлі. Власники відрізали її від опалення. Це неприпустима ситуація. Понад 8 років ми судилися, потім два роки оформлювали будівлю на баланс школи. Потім ще довгий час розробляли проект на реконструкцію.

Юлія Сергіївна додала, що кошти для ремонту, які виділяються з міського бюджету вже декілька років поспіль не освоюються, а підрядник не виконує своїх професійних зобов’язань.

– У 2016 році підрядником не було освоєно 756 тисяч гривень, у 2017 році – 605 тисяч гривень. Наприкінці 2017 року відбулося засідання за участі заступника міського голови щодо консервації будівлі. Адже у протоколі зафіксовано, що у цьому випадку підрядник зобов’язаний законсервувати об’єкт. Проте це також не було зроблено. І на об’єкт для контролю та слідкуванням за станом будівлі він взагалі не з’являється. Якби будівля була законсервована, то не було б такої ситуації.

На сьогодні представники підрядника тільки вичистили сніг, що залишався. Проте підписати акт про подію вони відмовляються без обґрунтування мотивів відмови.

Теги: черкаси, черкаська область, Черкаська музична школа № 1, затоплення, талий сніг, Юлія Темченко


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS