КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Студентка УДПУ нагороджена дипломом з відзнакою за дослідження про Голодомор

Дата: 13-03-2018, 16:03.

Студентка УДПУ нагороджена дипломом з відзнакою за дослідження про Голодомор Студентка Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Олександра Смілянець стала однією із 23 переможців Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і творчих робіт ім. Володимира Маняка та Лідії Коваленко, присвяченого роковинам Голодомору. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі УДПУ.

Диплом з відзнакою за дослідницьку роботу «Відео-інтерв'ю зі свідком Голодомору 1942-1933 рр. Феодосією Клімовою» Олександрі урочисто вручив заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей. Поезії уманської студентки, присвячені трагічним сторінкам історії України, також перемогли у номінації «Кращі дослідницькі і творчі роботи студентів, аспірантів, молодих науковців».

Студентка УДПУ нагороджена дипломом з відзнакою за дослідження про Голодомор


«Цю роботу я присвятила тим, хто пережив жахіття комуністичного тоталітарного режиму і не перестав вірити у Бога, – поділилася своїми враженнями Олександра Смілянець. − Я почала досліджувати тему геноциду українського народу 1932−1933 рр., щоб віднайти відповіді на питання: «Як живуть ті, хто витримав голодомор – біль, втрати і приниження людської гідності? У що вірили тоді і в що вірять зараз? Чи бояться вони смерті? Я прочитала багато книг, присвячених темі Голодомору 1932−1933 років, але тільки після розмови з живим свідком усвідомила трагедію Голодомору».

Теги: черкаси, черкаська область, студентка УДПУ, Олександра Смілянець, переможці, нагороди, дослідницька робота


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS