КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Працівницю центру реабілітації судитимуть за незаконне позбавлення волі підопічної

Дата: 13-03-2018, 18:40.

Працівницю центру реабілітації судитимуть за незаконне позбавлення волі підопічної Драбівським ВП Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.146 КК України, а саме незаконне позбавлення волі. Про це «Нова Доба» дізналася у Золотоніській міжрайонній прокуратурі.

У травні 2017 року координатор однієї із молодіжних громадських організацій у нічний час доби привезла жительку м. Київ у центр соціально-психологічної реабілітації нарко- та алко-залежних жінок, який розташований у Драбівськосу районф Черкаської області, з метою добровільно позбавити її депресії та алкогольної залежності. Під час перебування жінки на території центру вона постійно перебувала під наглядом наставника та керівника програми реабілітації.

Проте жінка сказала керівнику програми реабілітації, що відмовляється проходити реабілітацію та зі сварками почала вимагати викликати її близьких, щоб вони організували її виїзд додому у Київ.

Керівник програми реабілітації ввела в оману інших учасників реабілітації, буцімто жінка страждає на психічні та поведінкові розлади внаслідок вживання алкоголю («біла гарячка»).

Залучивши жінок із числа реабілітантів, наказала їм тримати руки та ноги потерпілої, зв’язала їй руки і ноги. Після чого помістила жінку до погребу, де незаконно, проти волі потерпілої, утримувала її.

28 лютого обвинувальний акт направлено до суду, правопорушниці загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на той самий строк.

Теги: черкаси, черкаська область, Центр реабілітації, Драбівщина, алкоголь, позбавлення волі


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS