ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Кількість нових випадків захворювання на кір зменшується

Дата: 13-03-2018, 19:36.

Кількість нових випадків захворювання на кір зменшується Із минулого тижня кількість нових випадків захворювання на кір в Україні зменшилась ще на 10 %.
Уцілому впродовж десяти тижнів 2018 року на кір захворіли 7 069 людей, з яких понад 4,5 тисячі дітей. У Черкаській області, зокрема, захворіло 35 осіб.

Найбільше людей захворіли на кір в Івано-Франківській, Закарпатській, Одеській областях, наголошують у Міністерстві охорони здоров’я.
Нагадаємо, у 2017 рівень планової вакцинації проти кору зріс удвічі, порівняно з 2016 роком. За 12 місяців 2017 р. згідно з календарем щеплень плановою вакцинацією охоплено 93,3 % дітей віком 1 рік і 90,7 % дітей 6 років.
Загалом по Україні залишок вакцин, з урахуванням нещодавньої поставки у 220 тисяч доз, становить близько 370 тисяч доз. Наступна поставка вакцини проти кору – 800 тис. доз КПК – планується на кінець березня.

Попри зменшення кількості нових випадків, ризики захворювання на кір зберігаються. Просимо батьків по всій Україні вакцинувати своїх дітей не лише проти кору, а й проти інших захворювань відповідно до календаря щеплень, а також надолужити пропущені щеплення, якщо ваші діти не отримали вакцинацію у попередні роки.


Теги: черкаси, черкаська область, кір, захворювання, зменшення, хворі, лікування, вакцинація


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS