ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

В Умані розпочали закупівлю обладнання, необхідного для запровадження медреформи

Дата: 13-03-2018, 19:32.

В Умані розпочали закупівлю обладнання, необхідного для запровадження медреформи У ході реформування медичної галузі, для забезпечення діяльності лікувальних закладів, які надають первинну медико-санітарну допомогу, в Умані, буде запроваджуватись медична інформаційна система. За її допомогою створять повноцінну систему медичного документообігу для лікувальних закладів та пацієнтів. Система включатиме в себе всі необхідні для роботи модулі: реєстратура, фінанси, стаціонар, лабораторія та інші.

Рішенням сесії Уманської міської ради було збільшено кошторисні призначення виконавчому комітету Уманської міської ради на 1,1 млн. грн. для придбання комп’ютерної техніки, ліцензійного програмного забезпечення, оргтехніки для первинної медичної ланки міста. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Уманської міської ради.

28 лютого цього року виконавчим комітетом Уманської міської ради в системі Prozorro оголошено процедуру відкритих торгів на придбання комп’ютерного обладнання, в тому числі для первинної медичної ланки, а саме: системний блок та монітор – 30 шт., принтер/копіювальна техніка – 30 шт., пристрій безперебійного живлення – 2 шт., сервер з ліцензійним програмним забезпеченням – 2 шт., та для відділів виконавчого комітету Уманської міської ради – системний блок та монітор – 7 шт., принтер/копіювальна техніка – 11 шт., ноутбук – 2 шт.

Це дасть можливість облаштувати комп’ютерні робочі місця для лікарів, реєстратури усіх амбулаторій КП «Уманський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» та встановити два сервери з метою зберігання та обробки медичної інформації. Без цього мешканці міста не зможуть підписати декларації з сімейними лікарями, згідно яких буде йти фінансування з Національної служби здоров’я України.

Теги: черкаси, черкаська область, обладнання, комп'ютерна техніка, Умань, медична реформа


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS