ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Монастирищині й Христинівщині прийнято в експлуатацію 38 км водогону

Дата: 13-03-2018, 21:03.

На Монастирищині й Христинівщині прийнято в експлуатацію 38 км водогону Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області прийнято в експлуатацію новозбудовані та реконструйовані водогони в селах Монастирищенського й Христинівського районів. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби ДАБІ України.

Зокрема, в селі Шабастівка Монастирищенського району збудовано 12,3 км водопровідної мережі по вулицях Центральна, Перемоги, Берегова, Набережна, Гагаріна, Ланівська, Миру.

У смт Верхнячка Христинівського району прокладено 9 км розвідного водогону по вулицях Перемоги, Садова, Курортна, Першотравнева, Сонячна, Харченка, Жовтнева, Набережна та по провулках Садовий і Кооперативний.

Загальна протяжність новозбудованих мереж водопостачання складає 21,3 км.

У той же час, у селі Івангород Христинівського району закінчено реконструкцію 17,026 км водогону, що забезпечує водою мешканців 11-ти вулиць.

Загалом з початку 2018 року Управлінням Держархбудінспекції на Черкащині зареєстровано 230 дозвільних документів у сфері будівництва. Серед них – 90 повідомлень про початок виконання будівельних робіт, 138 декларацій про готовність об’єкта до експлуатації та 2 сертифікати.

Теги: черкаси, черкаська область, Монастирищина, Христинівщина, водогін


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS