ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Новини » Економіка

Роздрукувати        Друкована версія

На овочі, фрукти та яйця найбільше зросли ціни в області

Дата: 14-03-2018, 11:00.

На овочі, фрукти та яйця найбільше зросли ціни в області Індекс споживчих цін (індекс інфляції) у січні 2018 р. по Черкаській області становив 101,1 % (у січні 2017 р. – 101,0 %). Продукти харчування та безалкогольні напої подорожчали на 1,2%. Найбільше (на 5,7–4 %) зросли ціни на овочі, фрукти та яйця. На 1,9–0,7 % стали дорожчими молоко та молокопродукти, макаронні вироби, м’ясо та м’ясопродукти, риба та продукти з риби, рис, хліб. Водночас на 1,7–0,7 % подешевшали гречані крупи та сало. Про це «Нова Доба» дізналася в ГУ статистики в Черкаській області.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,3 % в основному спричинено подорожчанням матеріалів для утримання і ремонту житла на 2,1 %, підвищенням тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій на 1,5 %, та опалення – на 1,2 %. Разом з тим відбулося зниження тарифів на каналізацію та водопостачання на 0,5 % і 0,4 %.
У сфері охорони здоров’я ціни підвищилися на 1 %, що зумовлено подорожчанням послуг лікарень на 4,1 % та амбулаторних послуг – на 3,4 %.

Зростання цін на транспорт у цілому на 3,2 % пов’язано переважно з подорожчанням палива та мастил, автомобілів на 4,4%, а також транспортних послуг – на 2 %.
Підвищення цін у сфері зв’язку на 2,7 % відбулося за рахунок подорожчання поштових послуг на 25 % та місцевого телефонного зв’язку – на 8,2 %.


Теги: черкаси, черкаська область, овочі, фрукти, яйця, продукти, послуги, ціни


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS