ПРЕС-ЦЕНТР
Прес-центр газети «Нова Доба» відкритий для проведення семінарів, «круглих столів», прес-конференцій та «гарячих ліній».
Звертайтеся за телефоном: 45-00-36

Новина із категорії: RSS, Прес-центр

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах розкажуть про програму підтримки для блогерів-початківців

Дата: 15-03-2018, 14:00.

У Черкасах розкажуть про програму підтримки для блогерів-початківців Громадська організація «Фундація прав людини» розпочинає реалізацію в Україні нової правозахисної програми «I am Media» («I am Media: Empowerment Advocacy Programme for Internally Displaced Women») за фінансової підтримки Robert Bosch Foundation у партнерстві з Черкаською обласною державною адміністрацією та Міжнародним благодійним фондом «Небайдужі».

Завтра, 16 березня, у прес-центрі «Нової Доби» відбудеться презентація реалізації проекту на Черкащині. Початок заходу: 11.00

Основні спікери: Майя Кулик (головний координатор проекту в нашому регіоні); тренерки проекту: Лена Литвинова, Аня Тарапата, Людмила Марченко.

Для загальної інформації:

Мета проекту: посилення активності внутрішньо переміщених жінок на місцевому рівні через системне використання сили блогерства у соціальних медіа ресурсах Черкаської, Кіровоградської та Львівської областей. Ключове завдання проекту – допомога у підготовці блогерів.

Головний акцент проекту – організація і комунікація ВПО в питаннях активного правозахисту та блогерства і співпраця з органами влади.

Цільова аудиторія: представники громадського сектору, які працюють у сфері медіа-адвокації, журналісти, представники влади, освітніх закладів, де викладають журналістику, блогери та громадські журналісти, жінки-ВПО %UDCE2Громадська організація «Фундація прав людини» розпочинає реалізацію в Україні нової правозахисної програми «I am Media” (“I am Media: Empowerment Advocacy Programme for Internally Displaced Women”) за фінансової підтримки Robert Bosch Foundation у партнерстві з Черкаською обласною державною адміністрацією та Міжнародним благодійним фондом «Небайдужі».

Теги: черкаси, черкаська область, блогер, програма підтримки, Громадська організація, ВПО, внутрішньо перемішені особи


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS