Заквітчаємо вибоїни

Тетяна Очеретяна, RSS,
Дата: 15-03-2018, 17:30

Нещодавно у просторах «Фейсбуку» мелькало відео, де у ямку на дорозі чолов’яга посадив тюльпанчики. Так от, я уявила дорогу у Будищі, чи у Мошнах, чи у Яснозір'ї....
Людоньки добрі, це ж море квітів! І нащо тюльпани, їх і не вистачить у всій Голландії! Тут мають бути ніжні ромашки, тендітні айстри, веселі волошки! А яскравих чорнобривців треба побільше, щоб краще всі бачили оту безліч неймовірних, всепоглинаючих ям!
Троянди не будемо садити − колючками нащо нівечити колеса?
Квіти будемо вибирати лише наші, українські, щоб патріотично було. А як інакше? Тут без патріотизму ніяк! Пропоную навіть акцію для домогосподарок організувати, студентів біофаків залучити. Назвати її можна, для прикладу: «Барвінком по вибоїнах!»
І залатаємо оту чорноту, оту гидоту! Отой сором! Заквітчаємо!!!
«Край квітів і добра» − написано на в'їзді в один із районів нашої області. Так от, як на мене, цей меседж можна сміливо ставити на в'їздах у Черкащину з усіх сторін. Бо, окрім квітів і добра, вже скоро нічого не побачимо ....
P.S. Порада дня: «Якщо можете відмінити відрядження, то відміняйте сміливо. Не їдьте нікуди! Бережіть себе і своє авто».

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода