ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Новини » Економіка

Роздрукувати        Друкована версія

Виконком погодив зміни до ПСЕРу на 2018 рік

Дата: 19-03-2018, 12:44.

Виконком погодив зміни до ПСЕРу на 2018 рік Виконавчий комітет погодив зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Черкас на 2017−2019 роки. Під час сьогоднішнього засідання, 19 березня, цей проект рішення з усіма озвученими пропозиціями одноголосно підтримали всі присутні. Остаточне слово тепер за депутатами. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі Черкаської міської ради.

Як розповіла директор департаменту економіки та розвитку Ірина Удод, основним пріоритетом у змінах до ПСЕРу є закінчення розпочатого раніше будівництва або ж ремонтних робіт на низці об’єктів у місті.

– Важливим нині є завершення робіт із реконструкції вулиці Героїв Дніпра, будівництва полігону твердих побутових відходів, – говорить вона. – Значна увага, як і в попередніх роках, приділена освітянській галузі, зокрема, завершенню робіт, пов’язаних із енергозберігаючими технологіями.

Під час обговорення проекту рішення міський голова Анатолій Бондаренко запропонував перерозподілити три мільйони гривень для зведення в Черкасах меморіального комплексу загиблим АТОвцям.

Ще 10 мільйонів гривень – на будівництво багатофункціонального Палацу спорту для ігрових видів спорту.

Заступник міського голови Юрій Ботнар вніс пропозицію спрямувати кошти з бюджету на облаштування систем рекуперації для басейну, що на Центральному стадіоні, та палацу спорту «Будівельник».

Близько трьох мільйонів гривень за його пропозицією спрямують на встановлення системи пожежної сигналізації в закладах освіти.

Майже 9,5 млн грн виділять на реконструкцію прилеглої території (спортивних майданчиків) у 1, 31 гімназіях, у 8, 17, 21, 22 школах та в фізико-математичному ліцеї.

Заступник міського голови Ігор Волошин ініціював створення нового веб-порталу Черкаської міської ради та її виконавчого комітету, оскільки нинішній, за його словами, не відповідає запитам сьогодення.

Теги: черкаси, черкаська область, виконком, зміни, ПСЕР, кошти, бюджет


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS