КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Новини » Культура. Освіта

Роздрукувати        Друкована версія

Обласне управління освіти відзначили дипломом міжнародної виставки

Дата: 19-03-2018, 14:11.

Обласне управління освіти відзначили дипломом міжнародної виставки За результатами проведення ІХ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти − 2018» управління освіти і науки облдержадміністрації відзначено дипломом виставки «За презентацію досягнень і інноваційного пошуку у реформуванні національної сфери освіти та науки», а начальника управління − почесною грамотою «За активну організаторську та педагогічну діяльність із сталого зростання якості сучасної освіти».
КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» традиційно отримав гран-прі виставки «Сучасні заклади освіти − 2018». Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» написав начальник Управління освіти і науки ЧОДА Валерій Данилевський.

Обласне управління освіти відзначили дипломом міжнародної виставки


Також золотою медаллю відзначили й Черкаський навчально-тренінговий центр STEM освіти на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» у номінації «Застосування новітніх технологій STEM-навчання в аспекті розвитку здібностей вихованців, учнів і молоді».

Обласне управління освіти відзначили дипломом міжнародної виставки


Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 758 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світу: Словаччини, Чехії, Німеччини, Іспанії, Канади, США, Болгарії, Польщі, Молдови, Грузії, Латвії, Китаю. Організатором виставки є компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Теги: черкаси, черкаська область, Обласне управління освіти, диплом, міжнародна виставка, Валерій Данилевський


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS