КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Новини » Кримінал

Роздрукувати        Друкована версія

Сільського голову з Уманщини затримали на хабарі

Дата: 20-03-2018, 14:20.

Сільського голову з Уманщини затримали на хабарі Працівники Уманської місцевої прокуратури разом із працівниками Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Нацполіції України та слідчих Уманського районного відділення Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області викрито злочинні дії одного з сільських голів Уманського району. Він вимагав та отримав від представника приватного підприємства хабар за сприяння в отриманні рішення сесії сільської ради щодо укладення договору оренди нерухомого майна та зниження орендної плати. Про це «Нова Доба» дізналася з прес-служби прокуратури Черкаської області.


Сільського голову з Уманщини затримали на хабарі


Зазначену особу затримано в Умані, безпосередньо під час отримання хабара у розмірі 28 тисяч гривень. Кошти вилучено в ході огляду місця події.
За даним фактом зареєстровано кримінальне провадження передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
На даний час проводять необхідні слідчі та процесуальні дії.
Довідково: санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Теги: черкаси, черкаська область, прократура, хабар, сільсьий голова, арешт


Черкаси наживо

Новонароджене немовля підкинули до Черкаської районної лікарні. Вчора о шостій годині вечора хлопчика на першому поверсі знайшла працівниця
Директор департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА, Олександр Шабатін повідомив про те, що цьогоріч трупа Черкаського
Здихаю в середу ...
Анна Сакун, RSS
Ретроскоп: про пиво ...
Борис Юхно, RSS
Поки читаємо – живемо ...
Сергій і Ольга Зінченки, RSS
Замість тисячі слів ...
Іван Десятніков, RSS
В часи шпигуноманії ...
Лев Хмельковський, RSS
Інтернет – мінуси... і плюси! ...
Володимир Даник, RSS