Новина із категорії: Анна Сакун, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Про щастя

Про щастя
Анна Сакун, RSS
Дата: 20-03-2018, 22:21.
Лежати на лівому боці спиною до нього. Відчувати на шкірі подих, доторк губ і важкість гарячої руки на плечі. Лежати тихенько, ледь дихати, з усієї сили намагаючись утримати в грудях серце. Це щастя. Минуле.

Відкривати двері своєї квартири під голосне "Няв". Вмикати серіал і напівоголеною готувати вечерю. Готувати на двох, бо на одного - не вмію. Купувати самій собі квіти й щовечора йти на побачення з собою. Це щастя. Приймаю.

Їхати на третьому сидінні від передніх дверей маршрутки і вдивлятися у небо, а потім дивитися під ноги, забігати в кав'ярню і бігцем поспішати на роботу. Одягати навушники, вмикати комп і переглядати новини. Читати, зустрічати людей, слухати, писати, нервуватися і знову писати. Це щастя. Робота.

Відчувати запах моря серед снігів, дихати вільно, жити без сорому за життя, пізнавати Всесвіт, проводжати поглядом політ ворона й слухати шепіт вітру. Це щастя. Вірити.

Воно мінливе, багатогранне, миттєве й, задається, пульсує окремимими вібраціями у душі кожного з нас. Воно пише музику, вірші, грає в театрі нашого життя. Воно зазнає горя й поразки, ховається у закутках сновидінь, буває ледь уловиме, але воно неодмінно є. У кожному подиху, кольорі, звукові. У кожній мрії. Щастя. Мабуть. Є.

Теги: черкаси, черкаська область, новини черкас, черкаські новини, новини черкащини, блог, щастя, робота, життя, психологія, віра, Сакун

Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS