СПОРТ


Новина із категорії: Новини » Спорт

Роздрукувати        Друкована версія

Черкащанин потребує термінової допомоги на лікування

Дата: 21-03-2018, 13:04.

Черкащанин потребує термінової допомоги на лікування У 25-річного Тараса Олійника з Черкас лікарі діагностували страшний недуг – рак шлунку. Нині фахівці обласного онкологічного диспансеру оперували хлопця, попереду в нього курс хіміотерапії та не менш складна реабілітація. Загалом на лікування, за словами його близьких, необхідно майже 400 000 гривень. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Черкаської міської ради.

Зусиллями небайдужих людей наразі вдалося зібрати 102 тис. грн, утім, цих коштів недостатньо. Через це його друзі оголосили збір грошей і звертаюся до всіх, у кого є бажання та можливість допомогти, підтримати молодого хлопця. До слова, задля цього в кількох кофейнях міста (Білий Кролик Кава Шоп, Фабрика кави та Unicorn coffee) ініціювали благодійних продаж тістечок. Усі виручені кошти спрямовують на лікування Тараса Олійника.

– Маленькими вкладами всі разом ми можемо зробити велику справу. Після операції Тарас ще достатньо слабкий, але днями його обіцяють перевести з реанімації в палату, – розповідає подруга Вікторія Пандей. – Навіть кожна найменша пожертва може стати рятівною.

Допомогти Тарасу Олійнику одужати можна, переказавши кошти:

• ПриватБанк
4149 6258 1157 4829 – Марина Білоног

• Монобанк
5375 4141 0058 4423 – Марина Білоног

Теги: черкаси, черкаська область, Тарас Олійник, лікування, рак шлунку, благодійність, збір коштів


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS