Підсумки «Доби»

Дата: 21-03-2018, 20:32

Підсумки «Доби»
Події.
А березень лютує люто, немов хоче набути слави свого папєрєдніка… Впродовж доби рятувальники 9 разів рятували водіїв із заметів.


І чого б то воно? Начебто все добре скрізь і всюди. І жити стало краще, веселіше і приємніше, а ті черкащани все мруть і мруть як мухи? Он статисти порахували, що нас уже стало менше на 1 245 осіб… Може, просто, як каже моя 92-річна бабуся, з жиру бісяться? Бісяться, а потім мруть, щоб нормальним людям статистику псувати…


Актуально.
Робота з особливими дітьми – не для кожного. Тут не можна просачкувати, немає чого вкрасти, та й по-піариться по-путньому не дуже виходить. Тож, не дивно, що організацій, які займаються такими справами дуже мало. Та, на щастя, вони є. Третій рік поспіль громадська організація «Сонячні діти Черкащини» допомагає маленьким «сонечкам» – дітям із синдромом Дауна – знайти друзів, соціалізуватися, відвідувати спеціальні заняття та брати участь у різноманітних активностях.


Число.
Понад 90 мільйонів гривень отримали черкаські паралімпійці. Спасибі, хлопці і дівчата, завдяки вам нас у світі знають не лише, як навколо-чорнобильську зону, де йде війна.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода