Черкащанин забив гол у матчі еліт-раунду відбору до Євро-2018

Збірна України у другому матчі еліт-раунду відбору до Євро-2018 (U-19) виграла у своїх сербських однолітків – 2:1. Один з голів вдалося забити футболісту з Черкащини Віталію Миколенку. Про це “Нова Доба” дізналася на сайті \”Черкаський спорт\”.

Після нічиєї зі шведами підопічні Олександра Петракова у другому матчі четвертої групи відбору до Євро-2018 (U-19) здобули вольову перемогу над сербами 2:1. Синьо-жовті пропустили першими на 21-й хвилині. Динамівський захисник Віталій Миколенко порушив правила у власному штрафному майданчику, і Джордже Йованович реалізував пенальті.

Однак на 79-й хвилині Миколенко реабілітувався. Скориставшись передачею півзахисника «Шахтаря» Олексія Кащука, Віталій відновив рівновагу в поєдинку. А у компенсований час зустрічі переможний м′яч забив захисник «Дніпра-1» Олександр Сафронов.